Lot 757
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Charles Semser (1922-2011)

Mr. Bon Jour

rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '64, linksonder onduidelijk getiteld

kleurenlitho, genummerd, 13/50, zonder lijst, 58x44 cm (65,5x50 cm)

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 20