Lot 28
Spring Auction: European Fine Art 2018
Joannes Esman (1793-1877)

Een jachtstilleven met dode patrijs

rechtsonder get. en gedateerd 1833

olieverf op doek, 59x45 cm

€ 800,00
€ 1.200,00