Lot 34
Najaarsveiling 2014
Frans Helfferich (1871-1941)

Zwemles

rechtsonder get. en gedateerd 1923

olieverf op doek, geplakt op karton, 23x43 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750