Lot 577
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
MK Edition 2012

Het portfolio met 10 drukken van: Shane Waltener, Ming Wong, Bas van Beek, Bart Benschop, Wim Bosch, Bert Danckaert, Duarte Amaral Netto, Pim Palsgraaf, Micha Patiniott, Wynold Visser,

elk werk met certificaat, alle certificaten, gesigneerd, getiteld en gedateerd tussen 2010-2012, oplage 33/40, in de originele portfolio doos, 50x40 en 40x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

Startbod: € 100