Lot 342
Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Siegfried Kaden (1945)

Kriegsspiele

gesigneerd en gedateerd 'S. Kaden '95' (onderzijde)

lood op houten kern met 2 propellers, 33x148x52 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

Tentoonstelling:

  • Mannheim, Mannheimer Kunstverein, ‘Kriegsspiele’, 19.3.– 16.4. 1995.
  • Rotterdam, Goethe Institut, ‘Kriegsspiele’, 5.2.– 1.3.1996.
  • Rotterdam, Galerie Delta, ‘The Airborne Dream’, 24. 7.– 31.8.1996.
  • Rotterdam, Galerie Delta, ‘The Airborne Dream’, 3.1.– 26.1.2002.
  • Rotterdam, Galerie Delta, ‘The Airborne Dream’, 4.10.– 31.10.2006.
  • Rotterdam, Galerie Delta, ‘The Airborne Dream’, 18.6.– 8.7.2011.

Literatuur: Siegfried Kaden, ‘Kriegsspiele’, Mannheimer Kunstverein, Mannheim 1995.

€ 800,00
€ 1.200,00