Lot 355
Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Thomas Hornemann (1943)

beide delen gesigneerd, gedateerd en geannoteerd '/Hornemann '80/ o.T' (achterzijde)

olieverf en houtskool op doek, in twee delen, zonder lijst, samen 250x240 cm

Literatuur: Stefan Szczesny (uitgever.), 'Malerei - Painting - Peinture Nr. 3', Munich 1986, afb. p. 42.

Conditie: in goede staat

€ 800,00
€ 1.200,00