Lot 728
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Arie van Geest (1948)

linksonder gesigneerd en gedateerd 5-9-'77

potloodtekening, 59x44 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 30