Lot 667
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Ralph Bageritz (1958)

Oben rechts rund immer gut - Teil 2

op de achterzijde gesigneerd en gedateerd 1/11 '89 (on the reverse)

mixed media op doek, zonder lijst, 50x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 40