Lot 665
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Ralph Bageritz (1958)

Piskowitz

op de achterzijde gesigneerd en gedateerd '89

mixed media op doek, zonder lijst, 64x64 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 40