Lot 636
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Piet Stenneberg (1902-1972)

Untitled

signed (lower right)

gouache on paper, 21x27 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70