Lot 640
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Hans Koopman (1953)

linksboven gesigneerd en gedateerd 'aug '77'

potlood, aquarel en gouache op papier, pencil, 46x61 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 20