Lot 35
Online Only Januari 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

Roze kip

middenonder gesigneerd

aquarel op papier, 94,5x71, 5 cm (met lijst: 125x96 cm)

€ 300,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325