Lot 45
Najaarsveiling 2014
Andries Verleur (1876-1953)

Zomerdag op de boerderij

rechtsonder get. en gedateerd 1918

olieverf op doek, 75x133 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300