Lot 52
Online Only Januari 2018
Naar Piet Mondriaan

Compositie 2 in Rood Blauw en Geel

linksonder in de plaat gesigneerd en gedateerd '30

zeefdruk in kleur, 71x70 cm (met lijst 78x78 cm)

Uitgegeven door NOUVELLES IMAGES editeurs, Frankrijk.

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300