Lot 4
Online Only Januari 2018
Hollandse School (eind 19e eeuw)

'Buitenhof'

rechtsonder getiteld en gedateerd 30 jan '91

houtskooltekening, 33x45 cm

(papier in het midden gescheurd)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100