Lot 615
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Thomas (1951)

Man met vogel

linksonder gesigneerd

pasteltekening, 99x69 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

HET WERK WORDT ZONDER LIJST VERKOCHT.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 15