Lot 588
Online Only: Provenance: Galerie Delta, The Heritage of a Passionate Collector
Anton Vrede (1953)

Birdvariation

gesigneerd en gedateerd '86 rechtsonder en op de achterzijde gesigneerd, getiteld en geannoteerd nr. 42

aquarel en houtskool op Japans papier geplakt op papier, 65x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 20