Lot 63
Online Only Januari 2018
Oscar Kokoschka (1886-1980)

'The Minstel Demodokos sings of Odysseus' uit het portfolio 'Odyssee (1963-1965)'

rechtsonder in potlood gesigneerd

litho, oplage 12/50, 55,5x38,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160