Lot 5526
Najaarsveiling 2014
Een mahoniehouten tinbuffet

19e eeuw

met twee deuren en twee laatjes, marquetterie van schelpmotief op de deurtjes en het blad, de klep met etagere en met twee uitklapbare tablets en tinnen bak, op taps toelopende poten.

89x98x59 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 0