Lot 50
Oktober veiling 2014
Jacques Kuyper (1761-1808)

Veldslag

linksonder get.

aquarel, 14x21 cm

Daarbij: Hollandse School (19e eeuw), Rivierlandschapje, en Landschap met figuren bij ruïnes. 2 aquarellen, 13,5x20,5 cm en 23x34 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650