Lot 56
Najaarsveiling 2014
Heinrich Gogarten (1850-1911)

'Thauwetter'

linksonder get. en gedateerd 1895

olieverf op doek, 24,5x33 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500