Lot 4025
Najaarsveiling 2014
Een bronzen muis met kaas

Frans, eind 19e eeuw, gesigneerd Clovis-Edmond Masson (1838-1913)

met twee blokjes marmer als kaas en op rechthoekige marmeren voet.

H 9,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000