Lot 49
Oktober veiling 2014
K. Laisa (20e eeuw)

Balinezen in de rijstvelden

rechtsonder get. en 'Ubud'

olieverf op doek, 67x47 cm

€ 200,00
€ 250,00

Startbod: € 0