Lot 141
Najaarsveiling 2014
Ida Wayan Turun (1935-1986)

Pasar

middenonder get. en gedateerd ' Bali '63 '

olieverf op doek, 55x42 cm

€ 1.000,00
€ 1.200,00

Startbod: € 0