Lot 46
Oktober veiling 2014
Bodi (Bodeslaw Martin) Rongen (1950)

Witte veer, Egyptische kop

beide get. en gedateerd '94 en '93

olieverf op paneel (2x), 25x35 cm en 22x29 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500