Lot 1081
1e Halfjaarlijkse Boeken- & prentenveiling 2016
NOORD-HOLLAND - VERRYN, G. (18de eeuw). "In Sapmeer". Gewassen inkttekening. Gesigneerd l.o. (en gedat. "1754"). Afm. 14,5 x 20

€ 120,00
€ 120,00
€ 110,00

Hamerprijs: € 110