Lot 93
Najaarsveiling 2014
Jan Schoenaker (1923)

Schilderles in de Academie La Grande Chaumière te Parijs (3x)

alledrie get. en gedateerd 1947

olieverf op doek (3x), 55x46 cm (2x) en 57x99 cm

Literatuur: 'Jan Schoenaker, niet enkel glazenier', uitg. 2007, één van deze werken afb. op p.37 'Academie La Grande Chaumière Parijs'. Boek wordt aangeboden bij dit lot.

In 1947 krijgt Schoemaker een studiebeurs van het Institut Francais. Hij studeert hier schilderen, modeltekenen en frescoschilderen aan de Ecole Supérieure des Beaux Arts in Parijs. Zijn docenten zijn onder andere N. Untersteller en Ducos de la Haille.

€ 700,00
€ 900,00

Startbod: € 0