Lot 43
Oktober veiling 2014
Rudi polder (1926)

Zonsopkomst Zuid-Frankrijk, Port la Nouvelle

in dorso get. en gedateerd 1985

olieverf op doek, 90x80 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100