Lot 41
Oktober veiling 2014
J. Ritery (20e eeuw)

Jonge vrouw in witte bloes

linksboven onduidelijk get.

olieverf op schilderskarton, 67x47 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0