Lot 40
Oktober veiling 2014
Omgeving H. Valkenburg (20e eeuw)

Narcissen

draagt naam H.J. Valkenburg

olieverf op paneel, 32x23 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0