Lot 33
Oktober veiling 2014
Willem Hendrik van den Berg (1886-1970), Willem Witjens (1884-1962), Johan Hendrik Mastenbroek (1875-1945)

Boerenfeest, Dorp in sneeuwlandschap, Bruggetje over gracht

alle in potlood get.

2 litho's en 1 ets, zonder lijst, diverse afm.

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0