Lot 32
Oktober veiling 2014
Han Krug (1890-1977)

Boerderij Noord-Brabant, Mont Saint Michel te Normandië, Duinlandschap

de houtsnedes beide rechtsonder in potlood get. en in de druk gemonogrammeerd en gedateerd '32 en '33, de aquarel linksonder get. en gedateerd 1950

2 houtdrukken (waarvan één zonder lijst), 39x48 cm en 43x33 cm, aquarel, 43x59 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0