Lot 35
Oktober veiling 2014
J.H.J. van 't Hoff (20e eeuw)

'Winterplezier'

rechtsonder get. en 1997 en in dorso atelierstempel

olieverf op board, 58x58 cm

€ 150,00
€ 180,00

Startbod: € 0