Lot 38
Oktober veiling 2014
J. Hagdendahl (19e eeuw)

Winterlandschap met molen in de sneeuw

rechtsonder get. en gedateerd '89

olieverf op paneel, 20x26 cm

€ 150,00
€ 180,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80