Lot 8
Oktober veiling 2014
Iny. Genja, Br. Baung (20e eeuw)

Hindu processie

linksonder get. en 'Sayn/Ybud, Bali'

olieverf op doek, 85x66 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90