Lot 7
Oktober veiling 2014
Hollandse School (20e eeuw)

Meisje met rode haren

linksonder onduidelijk get. en gedateerd '80

gemengde techniek, 47x63 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90