Lot 3
Oktober veiling 2014
Hollandse School (19e eeuw)

Herder met vee aan de bosrand

rechtsonder initialen J.W.B.

olieverf op paneel, 53x41 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350