Lot 5563
Najaarsveiling 2014
Wortelnoten klepbureau

Hollands, 2e helft 18e eeuw

De orgelgebogen onderkast met een hele en vier halve laden. Met messing beslag. De klep met ingelegde biezen. Het binnenwerk met vele laden en vakjes. Op bolpoten

H 112x118x60 cm

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100