Lot 5511
Najaarsveiling 2014
Een achtkant rozen- met satijnhouten plantentafel

eerste helft 19e eeuw

met ingelegde randen en met Japans lakwerk paneeltjes met bloemen en dieren, de poten verbonden door een tablet.

D 57 cm H 83 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750