Lot 50
Najaarsveiling 2014
Jan Holtrop (1917-1995)

'Oude molen te Vreeland'

linksonder get. en gedateerd '47

olieverf op board, 26x34 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600