Lot 52
Najaarsveiling 2014
Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1968)

In de boomgaard

rechtsonder get. en gedateerd 1918

olieverf op doek, 62x46 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375