Lot 14
Oktober veiling 2014
Joh. Smith (20e eeuw)

Schaal met appels en peer

rechtsonder get. en gedateerd 1920

olieverf op doek, 32x48 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0