Lot 8
Najaarsveiling 2014
Otto Hanrath (1822-1944)

'Harde bokking'

rechtsboven get. en gedateerd '29, en in dorso adres van de schilder: 'Jac. Obrechtstr. Amsterdam'

olieverf op doek, 31x39 cm

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500