Lot 16
Februari veiling 2015
F. Bol

Jonge man met hoed / Young Man Wearing a Plumed Cap

draagt in de druk naam 'F. Bol' en gedateerd 1642

ets, latere druk, zonder lijst, 9x8 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140