Lot 5538
Najaarsveiling 2014
Een eiken- met ebbenhouten vierdeurskast

Hollands, 19e eeuw

midden een lade met leeuwenkoppen, de overstekende kap met gestoken mannenkoppen, op gezwart houten bolpoten.

192x177x75 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000