Lot 114
Najaarsveiling 2014
Hens de Jong (1927-2003)

'Blauwe vogel'

rechtsonder get. en gedateerd 1996, en in dorso atelierstempel met adres van de kunstenares 'Barentszstraat, Den Haag'

olieverf op doek, 100x75 cm

Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 0