Lot 116
Najaarsveiling 2014
Hens de Jong (1927-2003)

Koe en kalf in landschap

rechtsonder get., en in dorso atelierstempel met adres van de kunstenares 'Barentszstraat, Den Haag'

olieverf op doek, 180x135 cm

Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 0