Lot 55
Najaarsveiling 2014
Kopie naar Leonid Osipovich Pasternak (begin 20e eeuw)

'Le comte Leon Tolstoj dans sa famille'

in dorso met pen 'Pasternack (Leonid)'

olieverf op doek, 42,5x55 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 0