Lot 6
Najaarsveiling 2014
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)

'Haring'

rechtsonder gemonogrammeerd

olieverf op doek, 68,5x49 cm

Herkomst: E.J. van Wisselingh & Co., nr. 4795

€ 600,00
€ 800,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800