Lot 26
December veiling 2014
Willem Schrofer (1898-1968)

Asters in vaas

in het midden get. in initialen W.S. en gedateerd '43

olieverf op doek, zonder lijst, 64x65 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150